VTTFF | Filmukai vaikams

Žanras
Aanimacinis, vaidybinis
Šalis
Lietuva
Vaidina
Įvairūs
Metai
2018
Režisierius
Įvairūs
Laikas
46 min.

„Filmukai vaikams“ – jau trečius metus rengiama trumpųjų filmų programa, skirta patiems mažiausiems kino mylėtojams, tačiau nepaliks abejingų ir vyresnių šeimos narių. Festivalio lankytojams pristatomi 7 animaciniai ir vaidybiniai filmai, padedantys ugdyti mažųjų žiūrovų pasaulėžiūrą ir supažindinantys su kokybišku kinu, kuris yra ne tik pramoga, bet ir žinių šaltinis bei smalsumą skatinantis užsiėmimas. Programą parengė festivalio partneris – Clermont-Ferrand trumpametražių filmų festivalis (Prancūzija), turintis ilgametę patirtį rengiant kino edukacijos užsiėmimus ir filmų programas vaikams. Filmai be dialogų, skirti 3-8 metų vaikams.

 

Programa:

„5 metrai 80“ / „5 mètres 80“ Rež. Nicolas Deveaux, 2013, Prancūzija, 6 min., animacinis / vaidybinis

„Vandens kelias žuvelei“ / „Water Path for a Fish“ / „Chemin d’eau pour un poisson“ Rež. Mercedes Marro, 2016, Prancūzija / Kolumbija / Ispanija, 8 min., animacinis

„Vištelė iš auksinio kiaušinio“ / „Lucky Chicken“ / „La poulette aux œufs d’or“ Rež. Gulliver Moore, 2016, Jungtinė Karalystė, 12 min., vaidybinis

„Tigras“ / „Tiger“ / „Tigre“ Rež. Kariem Saleh, 2015, Vokietija, 4 min., animacinis

Voratinklis / The Gossamer / Pautinka Rež. Natalija Černyševa, 2016, Rusija, 4 min., animacinis

„Narve“ / „In a Cage“ / „La cage“ Rež. Loïc Bruyère, 2016, Prancūzija, 6 min., animacinis

„Snaigė“ / „Snowflake“ / „Snejinka“ Rež. Natalija Černyševa, 2012, Rusija, 6 min., animacinis

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai