VTTFF

Žanras
Dokumentinis, animacinis, vaidybinis
Šalis
Lietuva
Metai
2018
Vaidina
Įvairūs
Režisierius
Įvairūs
Laikas
73 min.
Amžiaus apribojimai
N13

Atsiverti puslapį, perjungi kanalą, naršai toliau – visur vieni savireklamuotojai. Kokį jie kuria šou! Sunku patikėti savo akimis. Ir nereikia. Pusę viso laiko mes nė nesuvokiame, kad leidžiame politikams, žiniasklaidai, kino kūrėjams konstruoti mūsų tikrovę. Supaprastintą pasaulio vaizdą priimame kaip tiesą. Keturi šios programos filmai (patys geriausi!) gilinasi į sensacionalizmo ir juslių perkrovos fenomeną. Bus tikra BOMBA. Pasitikėkit mumis.

Programa sudaryta bendradarbiaujant su Vienos tarptautiniu trumpųjų filmų festivaliu „VIS Vienna Shorts“, kuratoriai: Daniel Ebner, Diana Mereoiu. (N-13)

Programa:

„Anime iš laikraščių“ / „Journal Animé“ Rež. Donato Sansone, 2016, Prancūzija, 5 min., animacija

„Amerikietis žaliame fone“ / „Green Screen Gringo“ Rež. Douwe Dijkstra, 2016, Brazilija / Olandija, 16 min., eksperimentinis / dokumentinis

„Išganymas“ / „Redemption“ Rež. Miguel Gomes, 2013, Portugalija / Italija, 26 min., eksperimentinis

„Pilietinė kamera“ / „Citizen Cam“ Rež. Jérôme Scemla, 1999, Islandija, 26 min., dokumentinis

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai