Mano krioklys. Reunionas

Žanras
Dokumentika
Šalis
Lietuva
Vaidina
Dokumentika
Metai
2018
Režisierius
Rolandas Žygis
Laikas
57 min.

Ar Indijos vandenynas skalauja Europą? Taip, tai Reuniono sala, esanti prie Afrikos krantų ir priklausanti Prancūzijai – ypatinga savo vešlia egzotiška augmenija apaugusiais kalnais ir nuostabaus grožio didžiuliais kriokliais, kurie ir tapo 2017m įvykusios kelionės tikslu.

Keturiolika lietuvių, vedami keliautojo ir kelionių vado Rolando Žygo, atsiduria Reuniono saloje – ten, kažkur prie Madagaskaro. Dvi savaites užsiimdami kanjoningu čia jie patiria įvairių nuotykių: keliasi ketvirtą ryto ir 5,30 val. kyla bekele džiunglėmis iki krioklio pradžios, įveikia 300m krioklio sieną, jau tamsoje naktį nusileidžia dar trimis kriokliais, nušoka aukščiausią savo gyvenimo šuolį nuo 18m aukščio krioklio, kažkas pamiršta batus ir kanjoną praeina avėdamas kojinėmis.

Įveikti iššūkiai, patyrimai, išgyvenimo akimirkos ir nepakartojamai graži Reuniono gamta naujausiame Rolando Žygo dokumentiniame filme „Mano krioklys. Reunionas“ Kiekvienas gyvenime mes turime savo krioklį – atradę arba dar atrasime, įveiktą arba norimą įveikti, gražiausią, ilgiausią, tamsiausią, aukščiausią arba Tą, kuris veda į priekį ir leidžia tikėti svajonėmis. Šioje kelionėje buvo peržengtos baimės, ištvermės, fizinių ir emocinių galimybių ribos. Šioje kelionėje ne vienas atrado Savo Krioklį.

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai