Sudie riešutėli

Žanras
Drama
Šalis
Prancūzija
Metai
1962
Vaidina
Jean-Claude Aimini , Daniel Descamps , Stefania Sabatini , Yveline Céry , Vittorio Caprioli
Režisierius
Jacques Rozier
Laikas
106 min.
Amžiaus apribojimai
N13

1962-aisiais filmą pristačius „Dviejų režisierių savaičių“ programoje Kanuose, J. L. Godard‘as pareiškė: „Kas nematė Yveline‘os Céry, šokančios čia čia čia tiesiai į kamerą nukreiptomis akimis, Kanuose neturi teisės nė prasižioti apie kiną“. Tai pasakojimas apie Mišelį, techniką televizijoje, ir jo flirtą su porele draugių, apie savo atsakymus vis vilkinančias merginas ir jų prestižinio darbo paieškas (kur kitur, jeigu ne kine...) Pasakojimas apie jaunystės dienas, fone skambant Bitlams ir mirgant tik užgimusios televizijos ekranams.

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai