Ta meilė

Žanras
Drama
Šalis
Prancūzija
Metai
2001
Vaidina
Jeanne Moreau , Aymeric Demarigny , Christiane Rorato , Sophie Milleron , Justine Lévy
Režisierius
Josée Dayan
Laikas
100 min.
Amžiaus apribojimai
N13

Jaunas vaikinas Janas, studijuojantis literatūrą viename iš provincijos universitetų, kartą gauna garsios rašytojos autografą. Įkvėpimo pagautas, penkerius metus jis siunčia jai aistringus ir intelektualius laiškus. Kai pagaliau jiedu susitinka, niekas negali sutramdyti tarpusavio traukos. Nieko nebereiškia nei didžiulis amžiau skirtumas, nei socialinė padėtis. Meilė ir literatūra sujungia du labai skirtingus žmones. Dramatiška, neįprastų jausmų istorija truko šešiolika metų.

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai