Kambarinės dienoraštis

Žanras
Drama, kriminalinis
Šalis
Prancūzija
Metai
1964
Vaidina
Jeanne Moreau , Georges Géret , Daniel Ivernel , Françoise Lugagne , Muni
Režisierius
Luis Buñuel
Laikas
101 min.
Amžiaus apribojimai
N13

1930-ieji. Selestina atvyksta į Normandijos miestelį dirbti namų tvarkytoja. Ji – lengvabūdė, nerūpestinga mergina iš Paryžiaus. Jos naujoji darbo vieta – vienuolynas, priklausantis ponui Rabūrui. Tačiau netrukus po draugiška elegantiško ir rafinuoto vyriškio kauke Selestina įžiūri keistą elgesį, nepaaiškinamas manijas, kurios ima neraminti...

Tai genialus Jeanne‘os Moreau vaidmuo. Aktorė sukūrė gilų ir daugialypį Selestinos personažą, atsiskleidžiantį per komplikuotą elgesį, seksualinius troškimus ir dviprasmišką norą naujuose namuose užimti šeimininkės vietą.

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai