Samurajus

Žanras
Kriminalinis
Šalis
Prancūzija, Italija
Metai
1967
Vaidina
Alain Delon, François Périer, Nathalie Delon, Cathy Rosier
Režisierius
Jean-Pierre Melville
Laikas
95 min.
Amžiaus apribojimai
N13

Džefas Kostelo yra samdomas žudikas. Po atlikto užsakymo jį sulaiko policija. Įrodymų ir liudijimų nepakanka, jis paleidžiamas, bet atsargūs užsakovai patys nusprendžia jį nutildyti. Pats Melville’is apibūdino šį filmą kaip „paranojiko atliekamą šizofreniko analizę, nes visi kūrėjai – paranojikai“. Melville’is – nepataisomas perfekcionistas, chirurgiškai švariai išgryninęs noir žanrą ir kinomanų gretose įtvirtinęs melviliškąjį stilių kaip naują kino kalbos terminą. Melville’is moka apsieiti be žodžių – pakanka kanarėlės čiulbesio, baltų pirštinių, pranašaujančių mirtį, ir Alaino Delono – „fatališkojo vyro“, žvilgsniu, rodos, sugebančiu ir nužudyti

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai