Dousonas: sustingęs laikas

Žanras
Dokumentika
Šalis
JAV
Metai
2016
Vaidina
Dokumentika
Režisierius
Bill Morrison
Laikas
120 min.
Amžiaus apribojimai
N7

Jau sunku įsivaizduoti pačią kino pradžią, kai begarsiai „judantys paveikslėliai“ buvo didžiausias pasaulio stebuklas, džiuginantis ar net gąsdinantis. Prisiminti kino gimimą, sugrįžtant į praeitį šimtmečiu atgal, padės filmas„Dousonas: sustingęs laikas“.

XX a. pradžioje auksakasių miestas Dousonas buvo tolimiausias filmų platinimo grandinės taškas Kanadoje. Kino produkcija jį pasiekdavo paskutinį, o atgal jau neiškeliaudavo: siuntimas būdavo pernelyg brangus. Nebedemonstruojamos filmų juostos buvo išmetamos į seną miesto baseiną, kuris galiausiai virto ledo arena. Būtent ten 1978-aisiais jas netyčia ir rado statybininkai…

„Dousonas: sustingęs laikas“ – tai poetiškas mėginimas atkurti Dousono miesto ir kino gimimo istoriją, leidžiant prabilti unikaliai medžiagai, dešimtmečius laukusiai savo valandos amžinajame įšale.

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai