Jaroslavos Pulinovich pjesė "Kaip aš tapau ..." pastatyta kaip dienoraštis, pagrindinio herojaus Sašos vardu, kuris nuoširdžiai, nesidrovėdamas ir ypatingai nerinkdamas frazių mąsto apie save ir savo laikmetį. Siužeto centre - aktuali tema apie išdavystę, kurią beveik kiekvienas iš mūsų įvykdo nors kartą gyvenime, siekdamas skirtingų tikslų, su gerais ar net nelabai ketinimais. Taigi, Saša išduoda, ir padaro tai sąmoningai, vedamas nelaimingos meilės. Tiesa, savo planuose jis žada viską ištaisyti vėliau, kada nors ... Tačiau "kada nors" niekada neateina ... Kažkas jau mirė, kažkas dingo be žinios ... Kokia sielos dalis miršta ir kas atsitiks su žmogumi, kuris klastingai žaidė kitų žmonių jausmais ...?

Butent į šiuos klausimus spektaklyje siūlo atsakyti režisierius Sergejus Kulikovskis. 2016 m. Nacionalinio teatro apdovanojimo nominantas.

Režisierius: S. Kulikovskij

Autorius: J. Pulinovch

Dailininkas: M. Šusta

Šokių režiserius: M. Baranova

Vaidina: Aktoriai: Sasha - Pavel Chernov, Aleksejus Vereshchako Masha - Jekaterina Ermolovič Nadežda Antipovič Arina Arkadevna - Liudmila Batalova, Irina Kornievich Mike - Jekaterina Koroleva Draugai - Artem Pinchuk, Vadimas Gajdukovskis, Ericas Abramovičius Trukmė – 2.20 val. Premjera: 2014 m. rugsėjo mėn. Spektaklio kalba - rusų