Ledas

Žanras
Komedija, drama, romantinis
Šalis
Rusija
Metai
2018
Vaidina
Федор Бондарчук, Дмитрий Рудовский
Režisierius
Олег Трофим
Scenarijaus autorius
Олег Маловичко, Андрей Золотарев
Laikas
1h 53 min
Amžiaus apribojimai
N13

Nadia (aktorė Aglaja Tarasova) nuo pat vaikystės svajojo tapti šokėja ant ledo. Ir ne bet kokia – pačia geriausia. Didžiulę svajonę turinti mergaitė savanoriškai atsisakė visų vaikiškų pramogų, bendravimo su draugais ir kiekvieną laisvą minutę praleisdavo ant ledo. Įžengusi į paauglystę, Nadia suprato, kad gimtajame Irkutske prasimušti į aukštesnį lygį daug galimybių nėra. Tačiau nenuleido rankų ir vieną dieną jai buvo atlyginta: talentingą mergaitę pastebėjo garsus buvęs čiuožėjas. Naujų vilčių įgavusi mergina nė sekundės nedvejojo ir kartu su naujuoju treneriu išvyko į sostinę Maskvą.

Vadovaujama griežto, bet puikaus specialisto, mergina sparčiai tobulėjo ir jos vaikiška svajonė ėmė tapti vis labiau reali. Deja, vieną dieną nutiko nelaimė. Nadios partneris pavojingos figūros metu nesugebėjo jos išlaikyti. Nesėkmingai nukritusi, mergina patyrė sunkią traumą, po kurios iškilo klausimas ne tik apie grįžimą ant ledo, bet ir apie galimybę kada nors atsistoti ant kojų. Sugniuždytą Nadią ėmėsi globoti anksčiau ją vis draugiškai pašiepdavęs ledo ritulininkas Saša (Aleksandras Petrovas). Negailėdamas nei laiko, nei jėgų, vaikinas stengėsi praskaidrinti Nadios dienas, padėti nugalėti depresiją ir grąžinti jai tikėjimą savimi. Priversta iš naujo įvertinti savo gyvenimą, tikslus ir siekius, Nadia pamažu suranda savyje jėgų žengti pirmąjį žingsnį ir atversti naują gyvenimo lapą.

Jaudinantis pasakojimas apie dideles svajones, žiaurius likimo išbandymus, sukrečiančius netikėtumus ir nelauktai užgimusius jausmus.

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai