Darkwave muzikos pionieriai ir bene vieninteliai vėliavnešiai Lietuvoje, grupė „Mano Juodoji Sesuo“, pernai metų rudenį išleidę didžiulio susidomėjimo bei teigiamų vertinimų sulaukusį albumą „Svetimi“ – tęsia koncertus.

„Nekantriai laukiame dar kartą pasirodyti mūsų gerbėjams Vilniuje. Sulaukėme ne vieno užklausimo - ar bus dar koncertų Vilniuje? Tad buvo tik laiko ir erdvės pasirinkimo klausimas.“ – pasakoja grupės lyderis Mindaugas Budnikas.

„Pavilijonas mums nauja ervė, taigi bus iššūkis šią erdve pritaikyti mūsų kuriamai atmosferai. Na, gal kiek daugiau akustikos įnešime, nei įprastai, nes vieta - įpareigoja“ – atvirauja M. Budnikas. Į koncertą atėjusių laukia ne tik naujos dainos, kurios sukosi radio eteryje, tokios kaip singlas „Svetimi“, ar „Į save“ bei „Rytoj“, bet ir tos, kurios nuo seno traukia į “Mano Juodoji Sesuo” koncertus ateiti visus ištikimus fanus.

Renginyje, žinoma, bus galima įsigyti tiek naujausią, kolekcinį „Svetimi“ vinilo leidinį su autografais, tiek senus grupės įrašus. Bei, gerbėjams pageidaujant, bus ir specialios „Mano Juodoji Sesuo“ atributikos!

Po koncerto iki paryčių šėlti kvies Aldrimer ir AHC didžėjų duetas!