Vilniaus gyventojai, puikią dovaną jums dovanoja Aikido mokykla „Aidas“.

Norėdami švęsti kartu su visais Aikido mokykla „Aidas“ ypatingų datų (Vilniaus gimtadieno, Lietuvos nepriklausomybės datų: vasario 16 d. ir kovo 11 d.) proga dovanoja vilniečiams ir laikiniems Vilniaus gyventojams DOVANĄ: 4 Aikido treniruotes 2018 m. vasario – kovo mėnesiais.

Norint "pasiimti" NEMOKAMAS 4 treniruote reikia skambinant (registracijos tel.: +370 616 18 218 arba rašant el.paštu: [email protected]) pasakyti "Vilnius - sveikas miestas"

Treniruotės vyks adresais: 

Studentų g. 45 ir Antakalnio g. 54, Vilnius

Kas yra AIKIDO?

Rytų kovos menas, kurį privalai išbandyti ir , galbūt, pats atrasi atsakymą kas tai. Bet kol kas apibūdinsim taip: Aikido - tai kovos menas, kuris stiprina kūną, džiugina širdį ir skaidrina dvasią. Aikido užsiėmimų metu ugdoma harmonija tarp kūno ir minčių, individo ir aplinkos. Taip pat padedama ugdyti disciplina, susikaupimas, lankstumas, lengvumas ir taika. Mokomės apsiginti ir būti sveiki. Salėje vyksta dar daugiau visko, todėl reikia ateiti ir išbandyti pačiam. Juk sava patirtis visada realiausia ir savais potyriais visada maloniau dalintis.

Kas gali atsiimti DOVANĄ?

Vilniečiai ir laikini miesto gyventojai norintys praturtinti savo vidų bei kūną ir atrasti kažką naujo. Kurių amžius nuo 6 iki 60 metų. Nesvarbu kas Jūs: ar vyras, ar moteris, ar vaikas. Visiems yra sąlygos ir galimybės išbandyti ir atsiskleisti. Mokyklos instruktoriai su ilgamete patirtimi, malonūs, geranoriški, padės atrasti ir suprasti Aikido. Svarbu tai, kad žmonės praktikos metu (neskaitant technikų išmokimo ir fizinio sustiprėjimo) išsiugdo taiką, ramybę ir laisvumą bei norą judėti į priekį ir nepasiduoti. O visus pojūčius perkėlus į kasdienį gyvenimą, pasidaro lengviau eiti savo gyvenimo keliu.

Ko reikia pasiimant DOVANĄ?

Reikia turėti nusiteikimą bei norą pajudėti ir patogią aprangą (sportinės kelnės ir maikutė).

Jokios sportinės patirties NEREIKIA.

Išsirenkat tinkamą salę ir laiką bei užsiregistruojate tel.: +370 616 18 218 arba el.paštu: [email protected] ir nepamirštat pasakyti „VILNIUS – sveikas miestas“