Kaip ir kasmet pavasarį į Vilnių, Baltijos šalių juvelyrikos sostinę, pakvies tarptautinė juvelyrikos paroda „Amber Trip“. Vienintelis tokio masto renginys Baltijos valstybėse –XV tarptautinė juvelyrikos ir gintaro paroda – vyks 2018 metų kovo 14-17 dienomis.

„XV jubiliejiniais parodos metais tikimės arti 200 dalyvių iš Baltijos šalių, Lenkijos, Turkijos, Italijos, Ukrainos, Rusijos, JAV, Indijos ir kitų valstybių. Sulauksime mažiausiai pusę tūkstančio svarbių pirkėjų (didmenininkų, muziejininkų, kolekcininkų) išviso pasaulio –Europos, Australijos, Kinijos, Indijos, Saudo Arabijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Turkijos, JAV ir kitų šalių. Tai būtų rekordinis dalyvių ir pirkėjų skaičius“, – sako „Amber Trip“ organizatorius Giedius Guntorius.

Vieninteliame Baltijos šalyse juvelyrikos renginyje dalyvauja profesionalūs juvelyrai ir dizaineriai, technologinių prietaisų ir įrenginių gamintojai. Čia pristatomos naujausios juvelyrikos pramonės technologijos, tendencijos gintaro ir juvelyrikos dirbinių rinkoje bei naujausi pasaulio profesionalių juvelyrų darbai. Apie 60 proc. ekspozicijos ploto užima juvelyrikos dirbiniai, apie 40 proc. – gintaras.