Nervous Laughter

Žanras
Dokumentika
Šalis
JAV
Vaidina
Dokumentika
Metai
2018
Režisierius
Dan Norkunas
Laikas
86 min

Kai žiemos audrų sukeltos bangos pasiekia Maui salos šiaurėje esantį rifą, jos iškyla iki dvidešimties metrų ir lūždamos formuoja geriausią bangą pasaulyje. Ji vadinama Peahi arba „Nąsrais“ ir kiekvienais metais iš viso pasaulio sutraukia dešimtis geriausių banglenčių sporto profesionalų. Ir vis dėlto, didžiausio dėmesio sulaukia vietiniai banglentininkai. Vaikystės draugai, kurie nuo paauglystės skatino vienas kitą pažaboti „Nąsrus“. Lietuviškų šaknų turinčio ir Havajuose gyvenančio operatoriaus bei režisieriaus Dan Norkuno kamera stebi 2016-aisiais El Niño suformuotus „Nąsrus“. Leiskitės į kelionę, kupiną jaudulio, skausmo, traumų, pergalės ir draugystės

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai