Biarritz Surf Gang

Žanras
Dokumentika
Šalis
Prancūzija
Metai
2018
Vaidina
Dokumentika
Režisierius
Nathan Curren , Pierre Denoyel
Laikas
64 min
Amžiaus apribojimai
N13

Prancūzija, Biaricas, 1980-ieji. Tie, kurie ant banglentės, dar nelaikomi sportininkais, o greičiau keiksnojami kaip pusiau nelegaliais, visuomenei nenaudingais darbeliais užsiimanti ir laiką vakarėliams švaistanti ilgaplaukių gauja. Vieną dieną nutinka tai, kas nutiko su daugeliu ekstremalių sporto šakų. Subkultūra tampa kultūra, o keleto pamišėlių aistra bangoms – profesionaliu sportu. Vietinei Biarico bangų gaujai tai reiškia eros pabaigą: laukiniai ir tik jiems žinomi tobulų bangų paplūdimiai užgrobiami žiniasklaidos, žmonių minių ir turistų. Įtampa tarp dviejų pusių auga, bet nevaržomas laukinis laisvas gyvenimas tęsiasi: drugs, sex & rock’n’roll ir adrenalino troškimas skriejant gražiausiomis pasaulio bangomis.

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai