Paradigm Lost

Žanras
Dokumentika
Šalis
JAV
Metai
2018
Vaidina
Dokumentika
Režisierius
Kai Lenny, Johnny DeCesare
Laikas
62 min
Amžiaus apribojimai
N7

Kai Lenny, žmogus, valdantis vandenį. Jėgos aitvarai, burlentės, SUP’ai, didelės bangos ar bet koks kitas vandens sportas – Kai Lenny moka viską, ir daro tai puikiai. Vandenynas yra jo žaidimo aikštelė, kurioje galioja vienintelė taisyklė – gerai leisti laiką. Filme „Paradigm Lost“ – Kai Lenny sesijos su pasaulio čempionais banglenčių, didelių bangų, burlenčių ir jėgos aitvarų disciplinose demonstruoja beribes vandenyno suteikiamas galimybes, jeigu tik išdrįsti būti joms atviras. Kai žengia žingsnį dar toliau ir geriausius profesionalius banglentininkus supažindina su sparčiai populiarėjančia vandens sporto technika – povandeniniais sparnais. Filmuotas trejus metus šešiose šalyse, filmas atskleidžia visą vandens sporto grožį aukščiausios raiškos 4K kokybe.

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai