I dalis Frédéric Chopin · Barkarolė F-dur, op. 60 Domenico Scarlatti · Sonata D-dur, K 213 Domenico Scarlatti · Sonata D-dur, K 45 Maurice Ravel · „Ondine“ (Undinė) iš „Gaspard de la nuit“ (Nakties Gasparas) Frédéric Chopin · Polonezas fis-moll, op. 44

II dalis Robert Schumann · Fantazija C-dur, op. 17 Durchaus fantastisch und leidenschaftlich vorzutragen; Im Legenden-Ton Mäßig. Durchaus energisch Langsam getragen. Durchweg leise zu halten Frédéric Chopin · Andante spianato ir didysis polonezas Es-dur, op. 22

AGNĖ RADZEVIČIŪTĖ

Sulaukusi dešimties ji išvyko į pirmąsias koncertines gastroles užsienyje, o būdama penkiolikos tapo pirmąja Lietuvos pianiste, kurios koncertą tiesiogiai transliavo didžiausias Europoje klasikinei muzikai skirtas televizijos kanalas „Mezzo“.

Lietuvos ir užsienio žiniasklaida pianistę Agnę Radzevičiūtę (g. 1992) giria už „nuoširdžias ir prasmingas“ interpretacijas, pažymi išskirtinį jos jautrumą ir įtaigumą. Ji – daugiau kaip dešimties tarptautinių konkursų nugalėtoja ir prizininkė, koncertavo keliose Europos šalyse, Izraelyje, JAV ir Kanadoje. Už aktyvią koncertinę veiklą ir Lietuvos garsinimą užsienyje Agnė apdovanota Lietuvos Respublikos Prezidento ir Švietimo ministerijos padėkomis. Pianistė su pagyrimu baigė Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, buvo M. Rostropovičiaus ir M. Sogny fondų stipendininkė. Gimusi muzikantų ir teatralų šeimoje, nuo 2011-ųjų Agnė gyvena Niujorke. Čia ji baigė fortepijono studijas Manheteno konservatorijoje. 

Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į „Vaidilos klasikos“ koncertus neįleidžiami.