Birželio 8 d. Vilniuje J9 Vaidilos Teatre koncertuos simfoninis orkestras Résonance, kur atliks garsiausių pasaulio roko hitų cover versijas.

„Résonance“ grupė, nors formaliai ir yra kamerinė simfoninio orkestro dalis, taip pat dažnai yra priskiriama eilei šiuolaikinio roko grupių, nors iš tiesų, nėra nei viena, nei kita. Grupės repertuaras – tai ne tik paprasta roko muzika. Tai kūriniai, kurie jau seniai įėjo į žmonijos aukso fondą, tai muzika, sukurta labiausiai talentingų planetos žmonių.

Jubiliejinė koncerto programa siūlo naują požiūrį į pačią dainos esmę. Atsisakęs šablonų, klausytojas įsiskverbia į pačią kūrinio širdį – būtent į tai, ką kompozitorius kurdamas į ją įdėjo. Ir genialus roko muzikos švytėjimas tampa labiau atviras, o profesionalus muzikantų požiūris, daugybė smuikų, altų kilnumas, violončelės žavesys, kontraboso galia ir rokenrolo būgnų laisvė daro muziką prisotintą ir spalvingą, dėka, be visa kita, specialiai sukurtų aranžuočių grupei „Résonance“.

Grupės „Résonance“ muzikantai – tai konservatorijos dėstytojai, praeityje filharmonijos ir operos teatrų muzikantai, kurie gastroliavo visame pasaulyje, o taip pat – gerbiami meno veikėjai.

ROKO HITAI atliekami kamerinės grupės SIMFONINIO ORKESTRO „Résonance“

Koncerto programoje: — Beatles — Queen — Nirvana — Doors — Scorpions — Pink Floyd — AC/DC — Deep Purple — Black Sabbath — Guns N’ Roses — Red Hot Chili Peppers — Bon Jovi — Kiss — Eagles — Europe — Led Zeppelin — Rolling Stones