Su meile iš Monmartro

ŠARŪNAS MEŠKYS, klavišiniai

Šiaurietiška ramybė Nidoje, banguojančios Kuršių marios, melancholiška melodija ir nuo molo į tolį žvelgiantis pianistas.

Debiutinį vaizdo klipą Yanno Tierseno konkurse pristatęs Šarūnas Meškys pelnė tarptautinį pripažinimą – jam įteiktas apdovanojimas už geriausią pasirodymą. Šitaip melomanus svajingais muzikos garsais ir kerinčiais gamtos vaizdais iš paukščio skrydžio sužavėjęs atlikėjas tęsia pilnas žiūrovų sales surinkusį koncertinį turą.

Gruodžio 19 dieną, prieš pat didžiausias metų šventes, skambės ramybės ir romantikos kupina muzikinė dovana – „Linkėjimai iš Monmartro”. Pianistas atliks įstabiausius Y. Tierseno kūrinius klavišiniams instrumentams. Šio kompozitoriaus kūryba geriausiai žinoma iš kino filmų „Amelija iš Monmartro”, „Tabarly”, „Viso gero, Leninai” ir kt.

Pianistas, žurnalistas ir garso režisierius Šarūnas Meškys fortepijonu skambina nuo pat vaikystės – išskirtinio talento menininkas rengia koncertus Europos šalyse, pasirodymus su geriausiais šalies orkestrais, solinius rečitalius.

Gruodžio 19 dieną romantiškos muzikos įkvėptas atlikėjas pristatys fortepijoninį ciklą „EUSA” bei kompozicijas iš albumo „1994 – 2003″

Koncerto trukmė: 1,5 val.

BILIETAI: