Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka (20 min.).

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Vakaras tau, MB.

Po didžiausių šalies arenų šturmo ir daugiatūkstantines gerbėjų minias sutraukusių savo turo pasirodymų grupė "Rondo" jau spėjo pasiilgti erdvių, kurioje ryšys su publika – išties artimas ir ypatingas. Lietuviškosios scenos legendos sugrįžta į pramogų salę "Vakaris" kovo 17 dieną – su pavasariškai pakilia energija, savo didžiausiais hitais bei naujomis dainomis!

Ambicingas turas, kurio metu muzikantai aukštai iškėlė kartelę tiek sau, tiek visai prie išskirtinio reginio dirbusiai komandai, "Rondo" gerbėjams visoje Lietuvoje dovanojo tikrą šventę ir darsyk patvirtino: grupė yra vienas nedaugelio lietuviškosios scenos grynuolių, kurių kūryba, rodos, metams bėgant skamba tik įtaigiau, nepalikdama abejingų net visiškai skirtingų kartų atstovų. „Eglė mano sesė“, „Laukų gėlė“, „Pelenė“, „Palauk sustok“, „Sudie, Eliza“, „Rytas perone“ – gyvai skambant šiems "Rondo" hitams šokiui turbūt nepakiltų tik akmuo! Ši muzika sukelia tikras šiltų sentimentų audras, rausvina skruostus ir žadina troškulį gyventi.

Po grandiozinių pasirodymų arenose "Vakario" salė suteiks intymesnę erdvę, prie kurio natūraliai prisitaikys ir koncerto formatas. Čia muzika ne tik aidės, ragindama palikti į šokių aikštelę. Muzika ir kalbės – kaip ir akys, kurios galės geriau įsižiūrėti, skaityti be žodžių. Programos apimtis solidi – tai net dvi valandos gyvo skambesio, kurios netruks pralėkti drauge su Remigijumi Venslova (klavišiniai), Sergejumi Persijanovu (gitara), Robertu Mankumi (mušamieji) ir Aleksandru Ivanausku (bosinė gitara). Jie klasiški. Jie profesionalūs. Žiupsnis improvizacijos "Rondo" koncertų metu patiems muzikantams yra savaime suprantamas dalykas – nes kiekviena akimirka neša savyje kažką ypatingo, tad dviejų vienodų pasirodymų tiesiog negali būti. Gyva, tikra ir nuoširdu. Įsileiskite pavasarį į savo širdis su "Rondo"!