Renginio trukmė: 2 val., 1 Pertrauka. 

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Bilietų kaina: 15 Eur

Lietuvoje grosiantys Bruklino chuliganai: visada šėlstam taip, lyg tai būtų paskutinis kartas Juodi kostiumai, balti marškiniai su kaklaraiščiais, būgnų lazdelės ir elektrinės gitaros rankose. Elegancija ir beprotybė. Romantika ir maištas. Tokie yra trys muzikos chuliganai iš Bruklino – „Tortured Soul“. Jau kovo 23 dieną trijulė lips į sceną Vilniuje, gyvo garso klube „Tamsta“.

Kostiumuoti amerikiečiai scenoje į visumą jungia iš pažiūros sunkiai suderinamus muzikos stilius – džiazą, house, bliuzą, elektroniką ir klasikinį disko. Jų energingi pasirodymai verčia aikčioti net daug mačiusius šokių muzikos fanus, kadangi house trijulė atlieka gyvai.

Būtent dėl unikalaus skambesio scenos chuliganai surenka įvairią publiką – nuo klasikinio džiazo gerbėjų iki tų, kurie nori išgirsti, kaip, atrodytų, su niekuo nederantis house stilius gali skambėti naujai. Kad trijulė netelpa į jokius rėmus, įrodo ir jų koncertų vietos. Juos kviečia tiek į senas tradicijas turinčius tarptautinius džiazo festivalius, tiek į naktinius klubus, kur plokšteles suka didžėjai.

Patys grupės nariai savo pasirodymus vadina soul muzikos ir savotiško pykčio mišiniu: „Mūsų muzika nėra sunkusis metalas ir ne jausmingasis „emo“. Tai greičiau emocija“, – sako būgnininkas Johnas-Christianas Urichas.

Kiekvienas jų pasirodymas – nenutrūkstamas ritmų ir gyvos improvizacijos šėlsmas, per kurį publika tikrai nestovi vietoje. Būtent lietuvius muzikantai vadina viena geriausių publikų pasaulyje – entuziastinga ir supratinga.

„Kai nueini į koncertą ir išgirsti muziką atliekant čia ir dabar, tai lyg atspindys, kad esi gyvas. Tai stovėjimas priešais gyvą, pulsuojantį dalyką. Kai žmonės pamato, kad net elektroninė muzika gali būti atliekama gyvai, jie jaučiasi sujaudinti“, – sako grupės nariai.

Grupės nariai prisipažįsta, jog kiekvieną kartą groja taip, lyg tai būtų paskutinis kartas, todėl po koncertų kartais tenka taisyti netyčia sugadintus instrumentus – nutrūkusias gitarų stygas, sulūžusias būgnų lazdeles ir būgnų pedalus.

„Tortured Soul“ koncertai driekiasi nuo Amerikos iki Azijos, nuo Europos iki Afrikos, o tarp gerbėjų – ir garsūs muzikos pasaulio vardai. Pavyzdžiui, poproko atlikėjas Lenny Kravitzas trijulės muziką apibūdino kaip tą, per kurią gera pabusti šeštadienio rytą, saulei šviečiant pro langą. „Nėra daug žmonių, apie meilę ir atvirumą dainuojančių taip, kaip jie“, – sako L. Kravitzas.

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu: +370 680 21 534 arba el. paštu [email protected] Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30. Staliukai rezervuojami tik įsigijus bilietus.