Renginio trukmė: 4 val., 2 pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.

Asmenys iki 16 metų neįleidžiami.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

VADER – The Ultimate Incantation Tour 2018: 25 Years of Chaos! IT'S TIME TO RELEASE MADNESS! WE ARE COMING \m/ Taip savo koncertinį turą „The Ultimate Incantation Tour 2018 - 25 Years of Chaos!“, skiriamą debiutinio albumo 25-mečiui, pristato lenkų metalo grupė „Vader“, kuri jo metu koncertuos ir Lietuvoje.

„Vader“ yra žymiausia lenkų sunkiosios muzikos scenos grupė, kadaise pati pelniusi pasaulinę šlovę ir praskynusi kelią į pripažinimą daugeliui savo šalies šios muzikos atlikėjų. Grupę, kurios pavadinimą inspiravo „Žvaigždžų karų“ personažas Darthas Vaderis, 1983 metais Olsztyne subūrė tuo metu bosine gitara grojęs Piotras "Peteris" Wiwczarekas ir gitaristas Zbigniewas "Vika" Wróblewskis. Gana greitą pripažinimą lenkų kolektyvas tikriausiai pelnė dėl to, kad tais pačiais metais susikūrė šiandien death metalo pionieriais laikomos „Death“ ir „Possesed“ komandos. Nors „Vader“ pradėjo nuo paprasto heavio, ilgainiui jie, išbandę speed ir thrash metalo atmainas, perėjo prie „mirtino“ stiliaus ir per daug neeksperimentuodami atlieka jį iki šiol. Dainų tekstuose dominuoja H.P. Lovecrafto pasakojimai, Antrojo pasaulinio karo peripetijos ir siaubo istorijos.

Per daugelį aktyvios veiklos metų kelis kartus keitėsi „Vader“ sudėtis ir šiandien vienintelis išlikęs, gitara grojantis ir dainuojantis Piotras Wiwczarekas, tęsia grupės kūrybinį kelią su gitaristu Mareku "Spider" Pająku, bosistu Tomaszu "Hal" Halickiu ir britų būgnininku Jamesu Stewartu.

Debiutinio „Vader“ albumo išleidimo teko laukti net 9 metus, kol galiausiai 1992-aisiais su solidžios kompanijos „Earache Records“ ženklu pasirodė „The Ultimate Incantation“. Jis davė gerą startą sėkmingai grupės karjerai ir tarptautiniam pripažinimui. Šiuo metu „Vader“ diskografijoje yra jau 11 studijinių darbų, kurių paskutinis kol kas yra 2016-ųjų „The Empire“. Nepilnamečiai į renginį įleidžiami tik su suaugusiųjų palyda.