Renginio trukmė: 4 val., 2 pertraukos.

Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.

Asmenys iki 14 metų neįleidžiami.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Suomių grupė „Battle Beast“ Lietuvoje koncertuos pirmą kartą, tačiau čia jau turi savo gerbėjų būrį. Kartu su jais scenoje pasirodys dar dvi grupės, apie kurias detaliau bus paskelbta vėliau.

„Battle Beast“ – viena sėkmingiausių naujos kartos suomių heavy metalo grupių, susibūrusi 2008 metais Helsinkyje. Trys pirmosios grupės sudėties nariai buvo bendramoksliai ir šiaip geri draugai. Šiuo metu „Battle Beast“ yra šešiese – vokalistė Noora Louhimo, gitaristai Juuso Soinio bei Joona Björkroth, bosistas ir pritariantis balsas Eero Sipilä, klavišininkas Janne Björkroth ir būgnininkas Pyry Vikki.

Prieš pasirašydami leidybinę sutartį su vietiniais leidėjais „Hype Records“, o vėliau ir su pačiais „Nuclear Blast“, „Battle Beast“ 2010 metais laimėjo du svarbius konkursus: jaunųjų grupių „Wacken Metal Battle“ Vokietijoje ir „Radio Rock Starba“ gimtojoje Suomijoje. Tai iš karto lėmė grupei sėkmingą karjeros startą, o šiuo metu jie yra vieni žymiausių Europoje jaunųjų sunkiosios muzikos atlikėjų.

„Battle Beast“ diskografijoje yra 4 studijiniai albumai – debiutinis 2011 metų „Steel“, eponiminis 2013-ųjų darbas, 2015 m. išleistas „Unholy Savior“ ir naujausias, 2017-ųjų leidinys „Bringer Of Pain“. Pastarieji du Suomijoje užkopė į geriausių metų albumų sąrašo viršūnę.

Apie grupės „Battle Beast“ aukštus pasiekimus byloja ir jų koncertinės gastrolės su žymiomis grupėmis, pvz. „Nightwish“, „Sonata Arctica“, „Powerwolf“, „U.D.O.“, „Sabaton“ ar „Delain“. O pristatydami 2017-ųjų albumą, suomiai pirmą kartą gastroliavo Šiaurės Amerikoje, lydėdami grupes „Sabaton“ ir „Leaves‘ Eyes“, bei debiutavo koncertuodami Japonijoje. Šiuo metu vyksta europinis šio albumo pristatymo turas, į kurio tvarkaraštį įtraukta ir Lietuva. Nepilnamečiai į renginį įleidžiami tik su suaugusiųjų palyda.