Renginio trukmė: 4 val.

Durys atidaromos iki renginio likus: 2 val.

Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.

Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Praėjo nemažai laiko nuo paskutinio, tikro doom metalo koncerto Lietuvoje, tad Vilko Promotions ir klubas Rock River Club pristato ekstremaliai lėtos muzikos renginį kartu su Pantheist, Woe Unto Me ir Vėlių Namais. Lai pavasaris rudeniu nusidažo...

Pantheist – lėto funeral doom metalo vėliavnešiai iš Didžiosios Britanijos. Šio muzikos žanro klausytojams Pantheist pristatinėti tikrai nereikia. Nuo 2000-ųjų metų grupė spėjo išleisti keturis studijinius albumus, o penktąjį pristatys Lietuvos auditorijai jau balandžio 28-ą dieną. Kaip sako pati grupė, penktuoju savo pilnagroju jie grįžta prie savo šaknų – tikro lėto ir sunkaus funeral doom metalo. Nepaisant to, kad Pantheist pristatinės naują albumą, senų dainų mėgėjams nereiks nusivilti. Koncerte bus atlikta ir naujoji kūryba ir dalis senų, kultinių, dainų.

Woe Unto Me – kaimyninės Baltarusijos doom’eriai jau ne pirmą sykį viešintys Lietuvoje. Jų muzika klausytoją perkelia į tamsų, šaltą ir niūrų rudenį, ir sykiu ieško jame grožio. Antrajame albume grupė meistriškai sujungė akustinių ir elektrinių instrumentų garsus ir sukūrė išties unikalų derinį, kurį ir išgirsime gyvai.

Vėlių Namai - Melancholiško tamsiojo ambient, neo-folk stiliaus projektas sukurtas 2006 metais, Prahoje, stipriai paveiktas funeral doom, metalo grupių, tarp jų ir Pantheist. Projektas natūraliai kilo iš ilgesio Lietuvai ir savito Baltiško pasaulio supratimo. Vėlių Namai kviečia pajusti tamsesnes gamtos ir egzistencijos išraiškas. "Namolio, per rūką ir tamsą, vėlių takais."