spektaklis pagal Juliaus Paškevičiaus pjesę 

trukmė: 80 min.

režisierius Tadas Montrimas 

vaidina: Valerijus Jevsejevas, Julius Paškevičius, Dainius Jankauskas | dailininkė Laura Luišaitytė |

video menininkas Andrius Paškevičius

menų spaustuvės jaunųjų scenos menininkų programa "Atvira erdvė'11"

„Kas nustatinėja taisykles? Kas garantuoja jų patikimumą? Kodėl esu priverstas nuo kažko slėptis? Kažko bijoti? Tylėti? Kodėl su kažkuo turiu susitaikyti? Pavargau. Noriu būti teisingas. Visų pirma – pats prieš save. Žinau – yra įstatymai, yra etinės, moralinės normos.. Bet tvarkos ten nėra. Privalau ją susirasti pats. Bet kokia kaina.“ Ištrauka iš pjesės „Ribos", autorius Julius Paškevičius.

Pati pjesė – tai aštrus ir provokuojantis tekstas, kurį teko kiek sušvelninti, tačiau spektaklis vis tiek nerekomenduojamas asmenims, jaunesniems nei 16 metų. „Ribų“ dramaturginė kuratorė buvo šiuo metu Australijoje gyvenanti rašytoja ir aktorė Sandra Bernotaitė, kurios pastabos padėjo pradedančiajam rašytojui suteikti pjesei aiškesnę ir veiksmingesnę dramaturginę formą.

„Ribos" - tai spektaklis apie jauną žmogų, bandantį keisti nusistovėjusias, pasenusias gyvenimo taisykles. Herojus su kūdikišku atvirumu kelia problemiškus klausimus, kurie neretai kyla ir kiekvienam iš mūsų, bet dėl vyraujančių moralinių, etinių normų mes tiesiog nedrįstame jų garsiai įvardinti. Šis spektaklis - galimybė žengiant per uždraustą ribą išgyventi " ypač malonų teisumo pojūtį".

Pagrindinį vaidmenį spektaklyje atlieka pats pjesės autorius J. Paškevičius. Kartu su juo scenoje Auksinio scenos kryžiaus laureatas, ne vieną vaidmenį teatre ir televizijoje sukūręs jaunas aktorius Dainius Jankauskas. Į avantiūrą su jaunaisiais kolegomis ir debiutuojančiu režisieriumi Tadu Montrimu leidosi vyresniosios kartos aktorius, pedagogas Valerijus Jevsejevas.

bilietai:  9,20 eur | bilietai Tiketos kasose* (pirkti internetu) | Tiketoje taikoma 20 proc. nuolaida mokiniams ir studentams, bei su kortelėmis Omni ID, DailyCard, Ežio viza | atkreipkite dėmesį: menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais, atsiprašome už nepatogumus | bilietų rezervacija – (nuo 10 žmonių) [email protected]