V.A.Mocarto „Visos Jos Tokios” - aistringas, pilnas vulkaniško dramatizmo ir subtilaus humoro, emocinės gelmės ir gyvenimo išminties muzikos šedevras. Puikiai sukonstruotame siužete dvi įsimylėjėlių poros išmoksta svarbią gyvenime pamoką – kad iliuzinė idealistinė meilė dažnai skiriasi nuo tikro gyvenimo. Šio kompozitoriaus mylimiausia tema yra aistra, bet jis nesmerkia – jam tiesiog idomu parodyt kaip ta aistra gali per labai trumpą laiką sulaužyti idealius žmonių gyvenimus.

Visi mes esame suvyliojami, nesvarbu kokius nepasiekiamai aukštus moralinius standartus mes įsivaizduojame turintys. Ir tai yra atleistina, tai mums visiems gali nutikti. Mes visi norime svajoti, netgi jeigu sau ir neleidžiame kartais atsidurti rizikingose situacijose, kurios yra perpildytos aistra, poezija ir dideliu sensualiniu patrauklumu. XIXa. ir XXa. pradžioje ši opera buvo daug kur draudžiama...

Kūrinio veiksmas bus perkeltas į šių dienų Kaprio salą Italijoje, kur XXI a. vyksta lygiai tokia pati emocinga drama, kaip Mocarto laikais. Neapolis ir visai šalia esanti Kaprio sala visais laikais garsėjo išskirtine prabanga, laisvomis idėjomis ir gaivališka energija, lyg simboliškai įkvėpta šalia esančio Vezuvijaus vulkano. Nuostabūs balsai, kinematografiška režisūra ir įspūdingi Juozo Statkevičiaus kostiumai!