Šiuolaikinio žmogaus gyvenime svarbi kiekviena minutė, todėl be laikrodžio jį sunku įsivaizduoti. Namuose laikrodis - ne tik praktiškas daiktas, bet ir svarbi stiliaus bei namų interjero detalė. Laikrodis visuomet buvo pasididžiavimo, valdžios ir turto simbolis, o pirmieji laiko matavimo prietaisai XIV amžiuje atsirado būtent karalių rezidencijose ir katedrų bokštuose.

XIII–XIV a. sandūroje pirmuosius mechaninius laikrodžius gamino šaltkalvių, katilių bei kalvių cechuose. Laikrodžių detalės buvo liejamos, kalamos, kniedijamos, todėl ir laikrodžių gamybos įrankiai pradžioje buvo paprasti, universalūs, naudoti įvairių specialybių amatininkų. Tobulinant laikrodžių mechanizmus palaipsniui susiformavo atskiras laikrodininkų amatas. XVI a. atsirado pirmieji laikrodininkų cechai, kur atskiroms laikrodžių dalims pagaminti formavosi tik tam darbui reikalingi įrankiai, instrumentai, prietaisai bei įrenginiai. Ypač preciziški specialūs įrankiai atsirado XVII a. pradėjus gaminti tikslius švytuoklinius ir mažus balansinius nešiojamuosius laikrodžius. Jų detalėms gaminti buvo sukurti įrankiai ir prietaisai, kurių tikslumas skaičiuotas net mikronų dalimis.

Originalus, veikiantis, savo rankomis pagamintas laikrodis – puiki dovana sau ar draugui! Kursime ir gaminsime laikrodžius su veikiančiu mechanizmu. Dalyviai nusprendžia, iš kokių medžiagų gamins laikrodžio ciferblatą. Tada pasidaro kietą laikrodžio ciferblatą, jį dekoruoja įvairiomis medžiagomis, tvirtina laikrodžio mechanizmą, deda elementą ir… turime tikrą, veikiantį, vienintelį ir originalų savo laikrodį. Jei vaikai jaunesni nei 8 metų, siūlome užsiėmime dalyvauti ir tėveliams.

Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.

Būtina išankstinė registracija internetu.

Užsakius užsiėmimą renginiui, kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, renginio vietos ir trukmės.

Užpildykite užklausą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.