Spektaklis vaikams / Didžiojoje salėje
Scenarijaus autorius ir režisierius – Karolis VILKAS
Scenografas ir video projekcijų dailininkas – Romanas DUDA
Kostiumų dailininkė – Ieva ŠIMUKONYTĖ
Šviesų dailininkas – Povilas LAURINAITIS
Vaidina: Šarūnas GEDVILAS, Žygimantė Elena JAKŠTAITĖ, Laurynas JURGELIS, Lijana MUŠTAŠVILI, Imantas PRECAS, Gediminas RIMEIKA, Asta STANKŪNAITĖ, Rūta ŠMERGELYTĖ
Trukmė: 50 min.
Premjera – 2017 m. gruodžio 2/3 d.

Pagrindinis spektaklio veikėjas – mažas ir narsus berniukas kaubojukas Džo, gyvenantis kaubojų šeimoje. Karštakraujis Džo anksti pajunta nuotykių troškimą ir vieną dieną sugalvoja aplankyti toli toli gyvenančią močiutę. Netikėtai jis patenka į stebuklingą mišką, kuriame pamiršta kas esąs.
Neaprėpiamuose slėniuose, kanjonuose, ir miškuose Džo patiria nuotykius, pavojų ir meilę. Jis patenka į indėnų nelaisvę ir sutinka princesę Mokahontą. Iš meilės Džo tampa indėnu, bet ilgai šis gražus gyvenimas netrunka. Popobava – mistinė, sena kaip pats laikas miško būtybė, tampa pagrindiniu Džo priešu.
Kovodamas už gėrį herojus susidurs su baime ir drąsa, magija ir paslaptimi. Drauge su juo, įspūdingos, nuolat kintančios scenografijos ir milžiniškų kaukių dėka, ištyrinėsime laukinius vakarus skersai-išilgai.
Šiuo spektakliu „Lėlės“ teatre debiutuoja jauna menininkų komanda: režisierius – Karolis Vilkas, dailininkas – Romanas Duda ir kostiumų dailininkė – Ieva Šimukonytė.