Juoda dėždė - 2018, Lietuva. Kino filmų repertuaras | Filmų anonsai Vilniaus

Žanras
Dokumentika
Šalis
Lietuva
Metai
2018
Vaidina
Dokumentika
Režisierius
Algimantas Maceina
Laikas
38 min
Amžiaus apribojimai
N13

Atsigręždamas į Lietuvos visuomenės genocidą, vykdytą sovietinio režimo, Maceina filme fiksuoja savo senelio, ištremto į Sibirą, palaikų pargabenimą atgal į tėvynę. Šeimos istoriją režisierius pasakoja savita kinematografine forma. Filmuodamas kelionę subjektyvia kamera, kuri sustiprina individualių žmogiškųjų praradimų jauseną, Maceina per savo senelio istoriją įprasmina lietuvių išgyventą tragediją. Pasak Jono Meko, „tai toks pat svarbus mūsų laikų dokumentas, kaip ir Aleksandro Solženicyno romanai ar Czesławo Miłoszo kūryba“.

Įvertinkite pirmas
(0 balsų)
Įvertinimų nėra
Rekomendacijų nėra
Autorizuokitės ,
kad įvertinti ir rekomenduoti

Kiti filmai dabar

Animacija, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Animacija, Nuotykių
Drama, Karinis
Komedija, Drama, Karinis
Komedija, Veiksmo, Nuotykių
Komedija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai