Jau galite žymėtis kalendorius – tikras pasisveikinimas su pavasariu ir šviežiais dizaino vėjais dvelkianti mugė UPTOWN MARKET: Hello Spring! šiemet vyks gegužės 5-6 d.!

Nes pirmasis gegužės savaitgalis – tai jau tikrų tikriausias pavasaris! Saulė vis kaitresnė, pilką dangų pakeičia visų atspalvių mėlyna, plaučiai prisipildo gaivos, akys pradeda raibti nuo spalvų, o kūną užvaldo instinktas kuo greičiau nusimesti visus sunkius drabužius.

Todėl šiemet „Uptown Market: Hello Spring!“ bus kupinas atradimų ir atsakys į kasmet kylantį nepatogų klausimą „Ką apsirengsi, kai nusirengsi?“ Tai bus dvi dienos įkvėpimo jūsų spintai, namams ir mintims: nuo daugybės įdomiausių Lietuvos (ir ne tik!) dizaino kūrėjų iki smalsumą žadinančių pokalbių apie stilių ir jo paieškas.

Mugės metu vyks ir nekantriai laukiamo antrojo Created in Lithuania leidinio pristatymas!

Be to, gegužės 6-oji – Mamų diena, todėl šiemet galėsite nesukti galvos, kuo gi nustebinti mamytes ir pakviesti jas leistis į pažinimų kupiną mugės programą. palepinti dovanele, mimozos taure ar stilisto konsultacija skambant gyvo garso koncertam