50 metų - tai visai nedaug!

Griebk draugą ar draugę ir balandžio 7d., praėjus sočioms Velykoms, atlėk pajudėti į FiDi dieninę dalį ir eiseną!

Dieninė dalis 10:00-14:00

Prie VU Fizikos fakulteto, FiDi dieninės dalies metu, įsikurs originalus ir neįprastas atrakcionų parkas - Fizlendas. Čia galėsi išbandyti savo jėgas kovodamas prieš fizikos dėsnius ir pabandyti pergudrauti studentišką inžineriją.

Gali atrodyti, kad ką gi studentai gali sugalvoti naujo, jei renginys vyksta jau 50-ąjį kartą? Čia buvo ir Minesweeperis, ir bulviašaudžiai, ir invertuotas jo-jo, ir ko tik čia jau nebuvo… Tačiau šįmet fizikai vėl nustebins naujomis, beprotiškomis, o kartais ir, atrodytų, neįmanomomis idėjomis!

Ir primename - Fizlendo pramogoms nėra jokio amžiaus limito!

Eisena 14:00

Pasibaigus Dieninei, visą laiką prie Fizikos fakulteto budėjęs ir žmones stebėjęs Dinas Zauras staiga supras, kad metas lėkti per Vilniaus gatves į Filologijos fakultetą. Nors jis keliauja atsiprašyti dėl jaunystės laiku padarytų klaidų, tačiau sugrįžti ten visuomet labai gera.

Visų Eisenos dalyvių laukia ne viena staigmena, o labiausiai intriguojanti - Dinas šįmet atrodys kiek kitaip nei visad. Tad kviečiame kartu keliauti nuo Saulėtekio link Centrinių rūmų ir pamatyti FiDi 50 dienos dalies kulminaciją!

Renginiai nemokami (Dieninė ir Eisena)

Vakarinė 20:00

Ar esi kada girdėjęs apie 50 metų vykstantį vienos dienos miesto festivalį? Spėju, kad esi, nes tai - FiDi. Jei neliko nė vieno neišbandyto Dieninės atrakciono, o rankos pailso nuo mosavimo vėliavomis Eisenoje, tuomet jokiu būdu negali praleisti ir Vakarinės. O jei pirmas ir antras punktas liko neišpildyti - ateik pasisemti bent dalelės FiDi! Šių metų tikslas šokti tiek, kad skilinėtų Pramogų Arenos ledas. O jei manote, kad nebus pagal ką ten taip trepsėti, nesijaudinkite, kiekvienas atras kažką sau. Patiks ir Tau, ir draugams, ir tavo tėvui. 50-tąjį kartą FiDistai vėl pasiryžę nustebinti ir pralinksminti kiekvieną, kuris įžengs į Vakarinę. Ir tai - ne tik muzika.

Scenoje pasirodys:

Padugnės Celsijus Los Colorados (Ukraina)

Freaks On Floor

GnG Sindikatas

eeper Upper

O jeigu muzikos bus per daug, galėsite išbandyti: Noriupramogauti.lt 20 m ilgio pripučiamą kliūčių ruožą; FiDistų pagamintus atrakcionus. Vakarinėje taip pat Jūsų lauks Dinas Zauras!

Bilieto kaina: 10 eur

Užsuk pramankštinti ausis į FiDi 50 Vakarinę!