Gaminant natūralią - valgomą kosmetiką, naudojami natūralūs ir net maisto gamybos produktai. Tokios kosmetikos sudėtis ir gaminimo principai lengvai perkandami kiekvienam žmogui ir neužmaskuoti kodais, kurie su naudotoju visiškai “nebendrauja”. O čia neturėtų būti jokių paslapčių. Neužmirškime, kad mes įsisaviname maisto medžiagas ne tik per burną. Kūno oda puikiai sugeria ir absorbuoja visus ant jos tepamus “grožio eleksyrus” bei ten esančias tiek naudingas, tiek kenksmingas medžiagas, kurias kraujas išnešioja po organizmo audinius. Gera ne tik pačiam gaminti ir pažinoti naudojamą kosmetiką, nuo kurios visi namai kvepia maloniai, bet dar ir būti ramiam, kad nuvalgius nuo lūpų tokį lūpų balzamą, jo sudėtinės dalys dar ir sveikatos priduos.

Užsiėmimo metu iš pradžių trumpai susipažinsime su kosmetikos gamybos namuose principais, naudojama įranga ir su produktų, naudojamų lūpų balzamo gamybai savybėmis. Naudodami natūralius ir net maisto gamybos produktus, gaminsimės kvapnius maitinamuosius lūpų balzamus. Užsiėmimo metu taip pat išsirinksite patinkančius eterinių aliejų kvapus, kuriuos įsilašinsite į savo gaminamą lūpų balzamą. Kiekvienas paskaitos dalyvis pasigamins po indelį nuostabiai kvepiančio bei nuo šalčio bei vėjo bei saulės apsaugančio lūpų balzamo. Pagamintas lūpų balzamas taip pat būtų šauni dovana artimajam.

Pastaba: Gamyboje labai mažais kiekiais bus naudojami eteriniai aliejai. Todėl, jeigu esate kam nors alergiški, praneškite mums iš anksto.

  • 10€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
  • Užsakius užsiėmimą renginiui kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, renginio vietos ir trukmės.
  • Užpildykite užklausą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.