Meilės mokestis

Žanras
Komedija
Šalis
Lenkija
Metai
2018
Vaidina
Przemyslaw Bogdanowicz, Sylwia Borowska, Marta Bryla
Režisierius
Bartlomiej Ignaciuk
Laikas
1h 41 min
Amžiaus apribojimai
N16

Kas iš tikrųjų yra Marian (Grzegorz Damięcki)? Laisvalaikio palydovas ir sekso guru, kurio paslaugomis naudojasi pusė sostinės moterų? Prieštaringus metodus naudojantis treneris? O gal tiesiog gudrus apgavikas, suvedžiojantis moteris? Štai šią mįslę turės atspėti mokesčių inspektorė Klara (Aleksandra Domańska). Ar nepalenkiama tarnautoja spės rasti atsakymą, kol pati pasiduos Mariano meilės kerams? Ar ji pasiruošusi pirmą kartą gyvenime netekti kontrolės.

Kiti filmai dabar

Animacija, nuotykių, šeimos, JAV, 2019
Komedija, Animacija, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Nuotykių
Drama, Istorinis

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai