Dainotas Varnas - „Viskas, ką turiu”

A. Jakšto g., 9
26 spalio

Spalio 26 dieną Dainotas Varnas visus kviečia į išskirtinį vakarą „Vaidilos“ teatre – jam itin svarbų, koncertą „Viskas, ką turiu“. Jame jaunas talentas akompanuojant Kauno bigbendui pristatys debiutinį to paties pavadinimo albumą. Paklaustas, koks gi bus šis koncertas, Dainotas šypsosi. „Bus daug gražios ir kokybiškos muzikos. Ypač džiugina, kad dainuosiu su bigbendu. Tai suteiks ypatingą, šventinį skambesį“, – sako jis. „Kokybė“ – būtent šis žodis itin taikliai apibūdina šio perspektyvaus dainininko pasirinktą muzikinį kelią.

Klausytojai jau turėjo progą susipažinti su dvejomis būsimojo albumo dainomis: „Paklausyk“ ir „Dėl tavęs vienos“. Joms sukurti originalūs ir profesionalūs vaizdo klipai. Trečiojo vaizdo klipo, titulinei albumo dainai, jis vyko filmuoti net į Škotiją, kuri garsėja itin vaizdingomis vietovėmis. „Aš nenoriu eiti pigiu keliu. Kruopščiai ieškau muzikos, kuri atspindėtų mane, būtų profesionaliai sukurta. Todėl ilgai sėdime įrašų studijoje, kol gauname geriausią rezultatą, vėliau daug dirbame su vaizdu. Keliame sau aukštus reikalavimus ir žmonės tai įvertina“, – prisipažįsta jis.

Dainotas džiaugiasi pagaliau atradęs širdžiai artimą muzikos stilių ir tikisi, kad jis patiks klausytojams. „Kompozitorius Deivydas Zvonkus, kuris sukūrė albumo muziką, tapo bene geriausiai mane suprantančiu žmogumi. Darome unikalias, melodingas ir prabanga dvelkiančias dainas. Pagaliau jos sugulė į albumą „Viskas, ką turiu“. Tai yra svajonės, kurią puoselėjau nuo vaikystės, išsipildymas“, – sako jis.

Muzikinis D. Varno talentas pradėjo reikštis labai anksti. Nuo pat vaikystės muzikos jo gyvenime netrūko. Retą vardą sūnui išrinkęs tėvas, tarsi nujautė, koks talentingas vokalistas bus jo vaikas. Savo kelią pradėjęs garsiajamechore „Ąžuoliukas“, Dainotas jį tęsė unikaliame vyrų vokalo ansamblyje „Quorum“, su šiaiskolektyvais jis išmaišė viso pasaulio scenas. Jis netgi dalyvavo „Eurovizijoje“ – tiesa, kaip pritariantis Vaido Baumilosir Monikos Linkytės atlikėjas. „Aš esu išbandęs turbūt visus įmanomus muzikos stilius. Net metalą esu dainavęs. Tačiau pagaliau jaučiu, kad atrandau tą, kuriame jaučiuosi geriausiai“, – sako jis.

Pirkti bilietus

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dub, R&B, indie, elektronika, pop
26 spalio, 21:30
CONTENPORARY FOLK koncertas
31 spalio, 21:30
Garsus Ukrainos simfoninis orkestras
20 lapkričio, 19:00
„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti