Klasikos aksioma

A. Jakšto g., 9
14 lapkričio

VAIDAS VYŠNIAUSKAS (Kristian Benedikt)

Kodėl pasirinkote muziką?

Muzika arti širdies nuo pat vaikystės. Viskas įvyko natūraliai, nes visuomet buvau gabus muzikai. Dar mokydamasis turėjau progų pasireikšti: dainavau „Ąžuoliuke“, mokyklos chore ir lyg nebuvo abejonių, kokį gyvenimo kelią rinktis.

Kokie momentai labiausiai džiugina muzikoje?

Dirbu mylimą darbą. Esu savoje stichijoje, savoje terpėje. Be to, man labai patinka keliauti. Turiu šeimą, žmona dirba visai kitokį darbą (ji dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje), bet mums puikiai pavyksta suderinti darbus ir laisvalaikį.

Gal galite išskirti pačią laimingiausią akimirką savo gyvenime?

Laimingų momentų buvo nemažai. Vestuvės, vaikų gimimas, debiutai Otelo vaidmenyje arba kokiame nors žymiame teatre. „Metropoliteno operos“ pasiūlyta sutartis. Tai pačios ryškiausios akimirkos. Išskirčiau ir vieną šiek tiek netradicinį momentą – sąmoningą tapimą krikščioniu. Man tai ypatinga diena – 1992 metų sausio penktoji. Galiu teigti, jog ši data pakeitė mano gyvenimą ir jo eigą.

Jeigu gyvenimą reikėtų apibūdinti vienu muzikiniu kūriniu – koks tai būtų kūrinys?

Otelas. Tai magiškas vaidmuo, kuris turi labai daug sąsajų su manimi. Užuominų buvo: mano pirmasis mokytojas Virgilijus Noreika bei italų pedagogas, su kuriuo dirbu, ne kartą buvo užsiminę, kad Otelas – mano vaidmuo nuo prigimties ir kad mano balsas idealiai jam tinka. Otelą esu dainavęs daugiausia kartų, nėra nei vieno kito vaidmens, kuris bent iš tolo prilygtų šiam. Galiu drąsiai sakyti, kad Otelas – reikšmingiausias mano vaidmuo.

______________________________________________________
Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į „Vaidilos klasikos“ koncertus neįleidžiami.

Pirkdamas bilietą į koncertą, neprieštaraujate, kad koncertas gali būti filmuojamas ir fotografuojamas, o jo nuotraukos viešinamos "Vaidilos Klasika" internetinėje svetainėje, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.

 

Pirkti bilietus

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dub, R&B, indie, elektronika, pop
26 spalio, 21:30
CONTENPORARY FOLK koncertas
31 spalio, 21:30
Garsus Ukrainos simfoninis orkestras
20 lapkričio, 19:00
„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti