Aido Giniočio Keistuolių teatro žiūrovams pristatinėti nereikia - aktorius, režisierius ir bardas gerai žinomas kaip vienas iš teatro įkūrėjų bei aktyviausių kūrėjų. Jau tris dešimtmečius savo autorinėmis (ir ne tik!) dainomis lepinantis klausytojų ausis tiek vienas, tiek su kitais atlikėjais, šį sykį A. Giniotis į sceną pasikvies penkis muzikalius ir energingus jauniausios kartos aktorius, su kuriais naują skambesį suteiks Vytauto Kernagio dainoms.


Šis koncertas - viena iš nedaugelio progų pastaraisiais metais išgirsti A. Giniotį Vilniuje. Juo labiau, kad jo partneriai scenoje - spalvingos ir unikalios asmenybės, skirtingais balsais bei instrumentais išjudinsiantys net patį abejingiausią klausytoją. Aistė Šeštokaitė, Božena Aleksandrovič, Urtė Smulskytė, Matas Pranckevičius ir Džiugas Širvys - penki vaidybos studentai, besimokydami teatro meno subtilybių nė per žingsnį neatsitraukiantys nuo muzikos. Šį pavasarį jaunų kūrėjų interpretuotos V. Kernagio dainos sulaukė ir reikšmingo įvertinimo - jiems skirta V. Kernagio fondo stipendija.


Aidas Giniotis su jaunaisiais aktoriais leisis į naujų garsų paieškas daugelio mintinai mokamose melodijose ir žada Vytauto Kernagio dainas instrumentais bei balsais pažadinti jautriai, įvairiai, ir, visų svarbiausia - keistai.