Laukinės rožės

Originalo kalbos: Lenkų

Režisieriai: Anna Jadowska

 

(Aprašymas lenkų kalba apačioje / opis filmu po polsku na dole) Pagrindinė filmo veikėja Ewa – dviejų vaikų mama - gyvena ir augina vaikus kaime, kol vyras Andrzejus dirba Norvegijoje. Dar kartą mylima ir geidžiama trokštanti pasijusti jauna moteris įsipainioja į romaną su paaugliu. Sužinojusi apie trečią nėštumą, ji palieka šeimą ir keliems mėnesiams išvažiuoja, norėdama išvengti paskalų. Gimusį kūdikį palieka įvaikinti. Į dukters komuniją grįžusį Andrzejų pasiekia gandai apie žmonos romaną. Įtampa tarp sutuoktinių auga. Smerkiama aplinkinių, Ewa jaučiasi nesuprasta, o tai kenkia jos santykiams su vaikais. Ar moteriai pavyks suderinti kovą dėl santuokos su motinos, atsisakiusios savo vaiko, vaidmeniu? Filmas pelnė 4 apdovanojimus (taip pat ir pagrindinį prizą) Cottbus tarptautiniame kino festivalyje, taip pat apdovanotas Stokholmo, Čikagos, Krokuvos, Łagowo kino festivaliuose. Vaidina: Marta Nieradkiewicz, Michał Żurawski, Halina Rasiakówna, Konrad Skolimowski, Natalia Bartnik ir kt

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dokumentinis
7 lapkričio, 17:30
Drama
20 spalio, 18:15
Andrejaus Tarkovskio filmas
21 spalio, 18:40
Dokumentika. Lietuva 2018 m
21 spalio, 15:30
Mistinis, trileris. Lietuva 2018 m.
21 spalio, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti