Fotonas

Ką žinome apie pasaulį? Kaip atsirado visata? Kodėl jaučiame? Kaip smegenys priima sprendimus, darančius įtaką mūsų gyvenimui? Ar tikrai mes patys priimame sprendimus? Ar dirbtinis intelektas pakeis žmogų? Kokią įtaką mūsų gyvenimui netolimoje ateityje darys moderniosios technologijos? Kaip atrodys Varšuva arba Vilnius po 500 metų? Kokia bus visatos pabaiga? Kvapą gniaužiančio filmo su Andrzejum Chyra pagrindiniame pasakotojo-mokslininko vaidmenyje neįmanoma priskirti kuriai nors vienai mums žinomai filmo kategorijai. Tai neįprastų vaizdų ir garsų serija, avangardinė impresija, audiovizualinis performansas. Tai filmas, atimantis žadą. Žavintis ir bauginantis. Dirginantis jausmus ir verčiantis susimąstyti. Filmas pelnė publikos prizą Tarptautiniame Vroclavo kino festivalyje, apdovanotas Gdynės, Koszalino, Poznanės, Berlyno lenkų kino festivaliuose. Vaidina: Andrzej Chyra, Danuta Banach, Stanisław Banach, Kaja Werbanowska, Iwo Piotrowski

Režisieriai: Norman Leto

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dokumentinis
7 lapkričio, 17:30
Drama
20 spalio, 18:15
Andrejaus Tarkovskio filmas
21 spalio, 18:40
Dokumentika. Lietuva 2018 m
21 spalio, 15:30
Mistinis, trileris. Lietuva 2018 m.
21 spalio, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti