Veidas

Jacekas gyvena mažame miestelyje, klausosi metalo, nešioja ilgus plaukus ir nelabai pritampa konservatyvioje jį supančioje visuomenėje. Vaikinas dirba gigantiškos Jėzaus figūros statybose Svebodzine. Nutikus nelaimingam atsitikimui statybose, Jacekui turi būti atlikta plastinė atkuriamoji veido operacija. Savo kailiu jis patiria tai, kas anksčiau tebuvo primityvių juokelių tema. Jaceką palieka mergina, motina situaciją suvokia kaip Dievo bausmę ir laiko sūnų velniu, atokiau nuo jo laikosi net vietinis kunigas. Vienintelė sesuo stoja už brolį mūru. Jai jis yra taip trūkstamas laisvės vėjo gūsis. Filmas apdovanotas Berlyno kino festivalio Sidabriniu lokiu, pelnė 2 apdovanojimus Krokuvos kino festivalyje „Off Camera“. Vaidina: Mateusz Kościukiewicz, Agnieszka Podsiadlik, Małgorzata Gorol, Anna Tomaszewska, Dariusz Chojnacki ir kt.

Režisieriai: Małgorzata Szumowska

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dokumentinis
7 lapkričio, 17:30
Drama
22 spalio, 18:00
Andrejaus Tarkovskio filmas
21 spalio, 18:40
Dokumentika. Lietuva 2018 m
21 spalio, 15:30
Mistinis, trileris. Lietuva 2018 m.
21 spalio, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti