Supa modo

Nuoširdi ir įkvepianti istorija apie jaunų žmonių stiprybę, susiduriant su nelaimėmis. Pakvaišusi dėl Džeki Čano ir veiksmo filmų, devynerių metų Džo svajoja būti superheroje, bet laikas nėra jos pusėje. Kai daktarai pripažįsta, kad ji serga nepagydoma liga, Džo palieka ligoninę ir grįžta į namus, kad praleistų likusį laiką su savo mama ir seserimi. Kol mama reikalauja, kad mergaitė liktų namuose ir ilsėtųsi, jos sesers galvoje sukasi visiškai kitoks planas. Padedama viso miestelio gyventojų, Džo sesuo nusprendžia paversti mergaitės svajones realybe ir padaryti ją superheroje – tokia, kokia ji iš tiesų ir yra.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dokumentinis
7 lapkričio, 17:30
Drama
20 spalio, 18:15
Andrejaus Tarkovskio filmas
21 spalio, 18:40
Dokumentika. Lietuva 2018 m
21 spalio, 15:30
Mistinis, trileris. Lietuva 2018 m.
21 spalio, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti