How To Dress Well

Kauno g., 5
30 spalio

How To Dress Well – stiliaus patarimų blogas ar alternatyvaus r&b kūrėjas? Na, iš to, kad užduodame tokį klausimą, galima suprasti, kad vis tik antrasis. Tačiau karjerą 2009-aisiais jis pradėjo būtent asmeniniame bloge, kur nemokamai dalinosi savo kūryba su skaitytojais. Kadangi ši kūryba buvo itin aukšto lygio, muzikos kritikai ištraukė atlikėją į dienos šviesą ir 2010 m. jo muziką jau leido Lefse Records ir Tri Angle, o Pitchfork titulavo tai geriausiu nauju albumu. 2012 m. antrąjį atlikėjo albumą Pitchfork toliau vadino „Best new album“, tiek pat kritikų liaupsių susilaukė ir trečiasis, ir ketvirtasis. Nes yra ką liaupsinti – How To Dress Well savo kūryboje tiesiog tobulai sudėlioja kokybiškos popmuzikos, šiandienos r&b ir eksperimentikos proporcijas. Galutinis rezultatas – novatoriškas, tačiau lengvai klausomas, svajingas skambesys. Labai vertas jūsų dėmesio.

 
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dub, R&B, indie, elektronika, pop
26 spalio, 21:30
CONTENPORARY FOLK koncertas
31 spalio, 21:30
Garsus Ukrainos simfoninis orkestras
20 lapkričio, 19:00
„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti