Podgórze kultūros centro dailės kūrinių parodos „Nebylus ilgesys“

Žirmūnų g., 6
9 - 27 spalio
08:00

Spalio 8 d., pirmadienį, 17.00 val. kviečiame į Podgórze kultūros centro (Centrum Kultury Podgórza) parodos „Nebylus ilgesys“ („Nienazwane tęsknoty“) atidarymą Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6).

Meno kūrinių paroda „Nebylus ilgesys“ („Nienazwane tęsknoty“) – tai bandymas įvardinti atrastą erdvę ir perteikti jos formą. Ar galima išlavinti tokį suvokimą? Siūloma pamėginti sustoti ir pažvelgti kitu kampu. Vaizduojamojo meno darbai tarsi įrėžia žymę, kad suprastum tai, kas neturi pavadinimo ir išgirstum Visatos ritmą jame.

Eksponuojami meno kūriniai atlikti naudojant grafikos, fotografijos, tapybos, piešimo technikas. Paroda sudaryta iš 8 grafikos, 2 fotografijos, 5 piešinių ir 12 aliejinės tapybos darbų. Parodos autoriai: Katarzyna Bal, Karolina Dżbik,  Adam Pochopień, Maria Baster-Grzaslewicz.

2018 m. gegužės 21 d. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka ir Podgórze kultūros centras (Centrum Kultury Podgórza) esantis Krokuvoje, Lenkijoje pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje numatyta keistis profesine patirtimi, vykdyti tarpusavio kultūros renginių ir edukacinių programų sklaidą. Sutarta keistis profesiniais vizitais, dalintis patirtimi, organizuoti kultūrinius ir edukacinius renginius.

Džiaugiamės šia draugyste ir kviečiame susipažinti su Krokuvos menininkais!

Paroda veiks iki spalio 27 d.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Piešinių paroda
2018 m. gegužės 15 d. - 2019 m. balandžio 26 d., 11:00
Grafikos paroda
2018 m. gegužės 15 d. - 2020 m. liepos 5 d., 11:00
Jaunosios kartos menininkės instaliacija
2018 m. liepos 24 d. - 2018 m. gruodžio 31 d., 09:00
Tapybos darbų paroda
4 - 21 spalio, 12:00
Galerija Subačiaus g. 6

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti