Susitikimas su Dariumi Pocevičiumi ir knygos „Istoriniai Vilniaus reliktai, 1944-1990“ pristatymas

Spalio 11 d., ketvirtadienį, 18.00 val. kviečiame į susitikimą su Dariumi Pocevičiumi ir jo naujausios knygos „Istoriniai Vilniaus reliktai, 1944-1990“ pristatymą Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6). Susitikimo tema „Tada, kai Vilniuje veikė 36 viešosios bibliotekos“.

1944–1990 m. Vilnius padidėjo 5 kartus ir virto didmiesčiu su beveik 600 tūkstančiais gyventojų. Aplinkinius kaimelius versdama daugiabučių mikrorajonais, sostinė pagal plotą išsiplėtė mažne 30 kartų. Tuo laikmečiu buvo sukurta kultūros, švietimo ir sporto infrastruktūra, kuria naudojamės ir šiandien. Veikė 36 viešosios bibliotekos, 66 vidurinės mokyklos, 6 stadionai. Sporto mėgėjus ypač traukė dešiniajame Neries krante įrengtas vadinamasis Sporto miestelis su „Žalgirio“ stadionu, Sporto ir Ledo rūmais, 2 sporto salėmis, 2 baseinais, 2 irklavimo bazėmis.

Taigi kur sportavo mūsų tėvai ir seneliai? Kokiose bibliotekose ir mokyklose jie sėmėsi žinių? Kokius teatrus ir kultūros namus lankė? Į šiuos ir kitus klausimus atsakys Vilniaus miesto tyrinėtojas Darius Pocevičius, neseniai vilniečius pradžiuginęs nauja knyga „Istoriniai Vilniaus reliktai, 1944–1990“.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti