Susitikimas su rašytoja Rasa Sage ir knygos „Laimingi žmonės keliauja dviračiais“ pristatymas

Spalio 9 d., antradienį, 11.00 val. kviečiame į susitikimą su rašytoja Rasa Sage ir knygos „Laimingi žmonės keliauja dviračiais“ Naujosios Vilnios bibliotekoje (Gerovės g. 1).

Susitikime su rašytoja Rasa Sage  renginio dalyviai išgirs visas knygos „Laimingi žmonės keliauja dviračiais“ sumanymo ir rašymo virtuvės paslaptis. Kaip gimsta knygos? Nuo ko pradėti, jei norite parašyti knygą? Kaip nepasiduoti, jei nesiseka jos užbaigti, arba niekas nenori jos išleisti? Netrukus tai sužinosite.

„Laimingi žmonės keliauja dviračiais“ – tai istorija apie jaunos moters laimę, apie jos paieškas dviračių šalyje Olandijoje. Tai istorija, kurioje į vieną ornamentą susipina dabartis ir ateitis, kurioje yra emigracijos, gyvenimo prasmės paieškų, meilės ir daug daug gyvenimo pamokų. Tai vingiuotas ir kalnuotas kelias, kuris, atrodo, veda į niekur, tačiau galiausiai nuveda tiksliai ten, kur reikia.

„Daugelis žmonių mano puikiai žinantys, ko jiems trūksta, kad taptų laimingi. Tačiau kartais laimė ateina pati, reikia tik ją įsileisti. O kartais ji būna visai šalia, tačiau ne ten, kur jos ieškome“, –teigia Rasa Sagė.

Renginys skirtas ne tik rašantiems, bet ir galvojantiems apie gyvenimo tikslus, ko ieškoti gyvenime, kaip to pasiekti.

Labai visų laukiame!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti