Spalio 9 d., antradienį, 11.00 val. kviečiame į susitikimą su rašytoja Rasa Sage ir knygos „Laimingi žmonės keliauja dviračiais“ Naujosios Vilnios bibliotekoje (Gerovės g. 1).

Susitikime su rašytoja Rasa Sage  renginio dalyviai išgirs visas knygos „Laimingi žmonės keliauja dviračiais“ sumanymo ir rašymo virtuvės paslaptis. Kaip gimsta knygos? Nuo ko pradėti, jei norite parašyti knygą? Kaip nepasiduoti, jei nesiseka jos užbaigti, arba niekas nenori jos išleisti? Netrukus tai sužinosite.

„Laimingi žmonės keliauja dviračiais“ – tai istorija apie jaunos moters laimę, apie jos paieškas dviračių šalyje Olandijoje. Tai istorija, kurioje į vieną ornamentą susipina dabartis ir ateitis, kurioje yra emigracijos, gyvenimo prasmės paieškų, meilės ir daug daug gyvenimo pamokų. Tai vingiuotas ir kalnuotas kelias, kuris, atrodo, veda į niekur, tačiau galiausiai nuveda tiksliai ten, kur reikia.

„Daugelis žmonių mano puikiai žinantys, ko jiems trūksta, kad taptų laimingi. Tačiau kartais laimė ateina pati, reikia tik ją įsileisti. O kartais ji būna visai šalia, tačiau ne ten, kur jos ieškome“, –teigia Rasa Sagė.

Renginys skirtas ne tik rašantiems, bet ir galvojantiems apie gyvenimo tikslus, ko ieškoti gyvenime, kaip to pasiekti.

Labai visų laukiame!