Susitikimas su knygos „Vilniaus gatvės gyvos“ autoriumi Albertu Kazlausku

Spalio 10 d., trečiadienį, 17.00 val. kviečiame į susitiksimą su knygos „Vilniaus gatvės gyvos“ autoriumi Albertu Kazlausku Antakalnio bibliotekoje (Antakalnio g. 49).

Susitikimo metu Jus pakviesime mintimis pasivaikščioti po Antakalnį, pasitelkiant vizualinę medžiagą – istorinius žemėlapius, senas fotografijas ir paveikslus. Bus pristatyti įdomiausi Antakalnio istorijos momentai nuo pat jo susikūrimo pradžios iki mūsų dienų. Susitikimui pasibaigus, dalyviai bus pakviesti padiskutuoti ir pasidalinti savo prisiminimais apie rajono praeitį.

Susitikime bibliotekoje!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti