Žmogus iš marmuro

Rež. Andrzej Wajda
Vaid. Krystyna Janda, Jerzy Radziwilowicz, Tadeusz Łomnicki
drama, Lenkija, 1976, lenkų k., liet. subt., trukmė 2.45
 
 

1976-ieji. Televizijos pastato koridoriuje kino mokyklos absolventė Agnieška bando įtikinti „svarbų“ redaktorių, jog būtina sukurti filmą apie Mateušą Birkutą – statybininką, darbo pirmūną, kurio karjera staiga baigėsi 1952 m. Po ilgų įtikinėjimų mergina gauna reikiamą juostą ir įrangą. Pradėjusi privatų „tyrimą“ ji bando nustatyti herojaus pakilimo ir nuopuolio priežastis. Agnieška atskleidžia karčią tiesą, kaip buvo kuriamas socialistinio didvyrio paveikslas ir kaip žmogaus likimą sutriuškino sistema. 
Tai vienas svarbiausių Lenkijoje sukurtų politinių filmų, atskleidžiantis komunistinės valdžios apgavystes ir propagandą. „Žmogus iš marmuro“ laikomas vienu pirmųjų „moralinio nerimo“ kino filmų. (N-13)

Bilietus galite  įsigyti 
http://www.tiketa.lt/kinas

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dokumentinis
7 lapkričio, 17:30
Drama
20 spalio, 18:15
Andrejaus Tarkovskio filmas
21 spalio, 18:40
Dokumentika. Lietuva 2018 m
21 spalio, 15:30
Mistinis, trileris. Lietuva 2018 m.
21 spalio, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti