Knygrišyba

Būtina išankstinė registracija internetu.

Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.

Užsakius užsiėmimą renginiui kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, renginio vietos ir trukmės.

Užpildykite užklausą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.

Knygrišyba kaip amatas žinomas nuo senovės, o rankų darbo knygos visuomet buvo laikomos ypatingomis, o šiais informacinių technologijų ir nuasmenintų spaudinių laikais jos vertinamos dar labiau. Knygų rišimo būdai per šimtmečius pakito labai nedaug. Užsiėmimo metu aptarsite priemones, įnagius ir rišimo būdus ir perpratę knygos rišimo meno subtilybes žingsnis po žingsnio kursite savo rankų darbo, ant kaklo pakabinamą nedidelę knygutę, būtent tokią, kokios norite – išskirtinę dovaną sau ar draugui. Ruošite būsimos knygos vidinius lapus. Kai sukursite knygos bazę, t.y. surišite ir susegsite lapus, jūs išsirinksite savo knygos viršelį ir susiūtus lapus sujungsite su viršeliu. Į šią knygutę galima bus rašyti savo mintis, slaptas svajones ar artimiausius planus.

Užsiėmimą veda: Erikas Bartaševičius

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti