Kvilingas

  • 10€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
  • Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
  • Būtina išankstinė registracija internetu.
  • Užsakius užsiėmimą renginiui kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, renginio vietos ir trukmės.
  • Užpildykite užklausą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.

Kvilingas (quilling) – tai popieriaus lankstymo meno rūšis, kuomet plonos popieriaus juostelės yra sukamos, formuojamos ir klijuojamos tarpusavyje, taip išgaunant dekoratyvų ir elegantišką kūrinį. Kvilingo ištakos siekia viduramžių laikus, kai vienuolės šią techniką naudodavo religinių relikvijų ir knygų puošybai. Sulaukęs savo atgimimo kvilingas tapo moderniu menu ir įgijo begalę išraiškos formų – pradedant autentiškais papuošalais bei atvirutėmis ir baigiant 3D figūromis, dekoratyviniais interjero sprendimais, paveikslais... Ši technika pritaikyta netgi kuriant reklaminius plakatus! Nuostabiausia yra tai, kad kvilingo vos per kelias valandas gali išmokti kiekvienas – reikia tik šiek tiek kruopštumo, kantrybės ir lakios fantazijos. Užsiėmimo metu susipažinsite su kvilingo įrankiais, išmoksite pagrindinių kvilingo figūrų ir susikursite sau unikalią dekoraciją ar papuošalą, o svarbiausia patirsite meditacinį kvilingo teikiamą atsipalaidavimą!

Užsiėmimą veda Jurgita Špakovskaja

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti