Tapyba ant akmenukų

Šeimyniškių g., 23
5 lapkričio
  • Būtina išankstinė registracija internetu.
  • Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
  • Užsakius užsiėmimą renginiui kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, renginio vietos ir trukmės.
  • Užpildykite užklausą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.

Tapyba ant akmenukų yra ganėtinai paplitusi Europos vakarinės dalies šalyse. Ši technika nereikalauja medžiagų gausos ir tiks bet kokio amžiaus žmonėms. Patys akmenys tai kiekvienam prieinama, natūrali medžiaga. Jų apipavidalinimas ne tik suteiks estetinio malonumo, bet ir suteiks praktinės naudos. Namų ir sodo dekoracijos, papuošalai, talismanai, mielos dovanėlės ar suvenyrai – apipavidalintų akmenų panaudojimas priklausys nuo Jūsų. Geriausiai rinktis vandens nugludintus jūrų, upių ar ežerų akmenukus. Spalva turėtų būti kuo šviesesnė, o forma kuo įdomesnė – būtent ji lems, kas gims Jūsų rankose. Šis amatas, kad ir koks paprastas atrodytų iš pirmo žvilgsnio, slepia savyje nemažai gudrybių ir kūrybos technikų, kurios padeda spalvai geriau įsigerti į akmens paviršių ir ilgiau išsilaikyti. Apie viską papasakosime užsiėmimo metu. Visas darbui ir kūrybai reikalingas priemones su džiaugsmu suteiksime. Tad kviečiame kartu tapyti ant jūros bangų nugludintų akmenėlių ir paversti juos mažomis dovanėlėmis, galingais talismanais, mielais suvenyrais, priminsiančiais apie smagiai kartu praleistą laiką.

 

 

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti