Susitikimas su Dominic Gagnon

Jeigu kinas mirė, kažkur turi būti lavonas“, – ne viename interviu yra sakęs Dominicas Gagnonas, 44-erių metų menininkas, eksperimentinių filmų, muzikos ir performansų kūrėjas.

Jo akimis, kiną galima rasti visur, pasklidusį mūsų kasdienybėje. Tik tai – ne vientisas kūnas, o pasidalinęs į tūkstančius trumpų momentų, kuriuos režisierius stengiasi atpažinti, „sugauti“ ir iš jų dėlioti savitą „frankenšteinišką“ kino pasaulį.

D. Gagnonas tokį kiną kuria nuo 1996 m., jo filmografijoje dvidešimt trumpo ir ilgo metražo filmų, plaukiojančių kažkur tarp dokumentinio kino ir eksperimentinio internete rastos filmuotos medžiagos montažo.

Susitikime apžvelgsime Dominico Gagnono filmografiją, kalbėsime apie antropologinę mėgėjiškų vaizdo talpyklų vertę bei režisieriaus kūrybinius ir politinius sprendimus, kuriant tokius filmus.

Susitikimą moderuoja Austė Zdančiūtė ir Dovilė Grigaliūnaitė.

Įėjimas laisvas.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti